Klempířství

Historie klempířství

První klempířské prvky se začaly objevovat v období renesance, jejich větší rozšíření se datuje do období baroka.

 

Nábídka klempířských prací:

- kompletní dodávka veškerého klempířského materiálu - Dodáme Vám klempířské materiály jako je pozinkovaný plech, titan-zinkový plech, měď apod., ale i barevné materiály, například od firem LINDAB, BRAMAC StabiCor, SATJAM, KJG atd. V rámci těchto značek nabízíme veškerý sortiment od svitku přes tabule až po okapové systémy.            V nabídce máme také speciální klempířské materiály jako je například předzvětralý nebo lesklý válcovaný Rheinzink.

 

- nabídka klempířských prací - Kromě dodávky materiálu Vám rádi nabídneme také profesionální klempířské práce. Naše možnosti v této oblasti se netýkají jen střech, ale jsou prakticky neomezené a víceméně by se dalo říci, že co si vymyslíte, to Vám oplechujeme. Naše služby jsou nejčastěji využívány na střechách, například při montážích okapového systému, dále pro vyplechování úžlabí, oplechování komína, atik apod.

- Vždy se snažíme, aby práce, která za námi zůstává, byla realizována opravdu precizně. Využíváme odborné znalosti i bohaté zkušenosti z praxe nasbírané dlouholetou praxí. Dodržujeme přesně všechny technologické normy a respektujeme osvědčené postupy starých klempířských mistrů.

 

- opravy klempířských prvků - Především u starších střech, kde není nutné okamžitě měnit celý střešní plášť, Vám rádi nabídneme opravu klempířských prvků. Vyměníme celý, případně část poškozeného prvku nebo jej opravíme, což se týká například prorezivělého pozinkového žlabu, starého úžlabí, nefunkčního svodu apod.

 

- prodej a montáže klempířských doplňků, například tzv. napoleony (komínové kryty), korouhvičky a jiné ozdobné prvky atd.

- Likvidace střešních odpadů, starého oplechování apod. kompletní doprava nových materiálů.

 

- hromosvody - Zajistíme montáž hromosvodů včetně revize.